Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Empisan Kimya, ilk olarak 1999 yılında Prof. Dr. Yüksel SARIKAHYA önderliğinde Kısıkköy sanayi sitesinde kurulmuştur. Sektöre, çok çeşitli kullanım alanlarına sahip olan Polietilen Wax üretimiyle başlayan Empisan Kimya, kısa zamanda yaptığı yatırımlar ve bilgi birikimi sayesinde ürün portföyünü genişletmiş, çeşitli viskozitelerde ve formlarda PEWAX üretmeye başlamıştır.

Plastik sektöründeki 20 yıllık tecrübesiyle, polimer yardımcı kimyasalları üretmeyi hedeflemiş şirketimiz 2010 yılında yaptığı AR-GE yatırımıyla elastomer sektöründe pişirme ajanı olarak bilinen özel bir sıvı reçine üretmeyi başarmıştır. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ithalata da başlayan firmamız dünyanın birçok yerinden güvenilir tedarikçiler edinmiş olup müşterilerine her zaman Empisan kalitesi ve güvencesi altında ürünler sunmaktadır.

2007 yılından itibaren Ulukent Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Empisan Kimya; hızla gelişen kimya sektöründe özellikle satış öncesi ve sonrası verdiği hizmetler ve teknik destekle sektöründe farklılık yaratmayı amaçlamış ve müşterilerinin standart bir tedarikçisi değil; ‘çözüm ortağı’ olmayı başarmıştır.

İLETİŞİM

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşınız!

+90 (232) 838 2694 & İLETİŞİM FORMU